.

ARMY SHOP Lusien v Žiline

Hľadáte kvalitné produkty z oblasti army či poľovníctva?
Ste na správnej adrese!

Eshop Lusien spolu s kamennou predajňou v Žiline je spojením ústretového prístupu, širokého sortimentu a produktov najvyššej kvality.
Len u nás nájdete ostré ako aj akustické strelivo rôznych značiek. Venujeme sa tiež aj predaju strelných a poľovníckych zbraní. LUSIEN je najlepší armyshop v Žiline!

Nájdete u nás celé príslušenstvo pre poľovníkov. Guľové a brokové strelivo, puzdrá a kufre na dlhé aj krátke zbrane a celú škálu čistenia na zbrane.
Poskytneme Vám všetko, čo vyžadujete na správnu údržbu a starostlivosť o Vašej zbrane - od základných čistiacich kefiek cez konzervačné oleje a luxusné sady až po trezory na úschovu zbraní.

Okrem ostrých strelných zbraní aj iné voľnopredajné zbrane. Tiež sa zaoberáme predajom nožov a loveckých lukov či kuší. Či už máte záujem o vzduchovky, krátke vzduchové pištole na CO2 bombičku či flobertové zbrane, navštívte LUSIEN na Priemyselnej 8817 v Žiline! U nás nájdete aj plynové pištole, obušky, kasery a iné obranné prostriedky.

Pokiaľ patríte k fanúšikom historických a najmä vojnových zbraní a nie ste nositeľom zbrojného preukazu, máme pre Vás prekvapenie - ponúkame Vám expanzné samopaly a pištole, ktoré boli v minulosti reálne používané vojakmi, policajtmi a ozbrojenými zložkami! Všetky tieto produkty však nenájdete iba v kamennej predajni, ale aj na našom armyshope online!

Takže keď Vás nabudúce napadne, kde sa obrátiť s požiadavkou na čokoľvek spojené so zbraňou, poľovníctvom či kde nájsť dobrý armyshop v Žiline,
spomeňte si na LUSIEN na Priemyselnej 8817!

Podobné / súvisiace

Každý druhý Slovák si chce chrániť svoj zadok!

Toto nezvyčajné tvrdenie nabáda hneď na dve otázky. Prečo len každý druhý Slovák a prečo práve zadok?

Odpovede sú možno tiež nezvyčajné ale zato celkom logické. Vďaka našej pohnutej histórii máme my, Slováci, viac rozporuplných vlastností. Na jednej strane sme ochotní bratsky sa podeliť s hocikým o malý kúsok chleba alebo darovať mu aj poslednú košeľu. Na druhej strane práve pre ten kúsok chleba a košeľu sme schopní pobiť sa medzi sebou do samej krvi.

Čistenie zbraní je dôležité !

Čistenie zbraní netreba podceňovať! Každú zbraň je potrebné udržiavať riadne vyčistenú a zakonzrevovanú. Pomáha to nielen životnosti zbrane, ale aj presnosti streľby.

POĽOVNÍCTVO A ODDYCH / INCHEBA EXPO ARÉNA / Bratislava / 2015

Naša spoločnosť LUSIEN sa rok čo rok mení a rastie.

Výstava RYBÁRTSVO A POĽOVNÍCTVO 2015 Nitra - Agrokomplex

V našej spoločnosti teraz máme pestré a rušné obdobie. Máme za sebou ďalšiu mega-úspešnú akciu, tentokrát v Nitre. Výstava sa volala Rybárstvo a poľovníctvo 2015 a konala sa v dňoch 25.3.-28.3.2015.

G-line smart shoot adapter

G-Line Smart Shoot adaptér – SSA 38-46mm

je vytvorený pre poľovníctvo, strelecké športy a airsoft. Umožňuje pozerať skrz puškohľad pomocou Vášho smartphonu. Používaním G-Line adaptéru – SSA 38-46mm dokážete jednoducho sledovať čo sa deje v zameriavači. Taktiež Vám umožní vyhotovovať vysokokvalitné fotografie či videá, ktoré následne môžete zdielať s Vašou rodinou, priateľmi alebo priamo na sociálnych sieťach.