.

Lovecké a poľovnícke nože Maserin

Kvalita, presnosť a výkonnosť - to sú vlastnosti, ktorými disponuje každý lovecký či poľovnícky nôž značky Maserin. Sídlo firmy nájdete v mestečku Maniago, kde sa s výrobou kvalitných nožov začalo už v roku 1960. S dobou sa vyvíja aj značka Maserin a vďaka novým technológiám a dlhoročným skúsenostiam svojim zákazníkom poskytujú stále lepšie a kvalitnejšie produkty.

Všetky nože Maserin sú vyrobené priamo v Taliansku, čo potvrdzuje tradíciu a precíznosť nožov Maserin. Lovecké a poľovnícke nože sú výbornou voľbou pre každého poľovníka alebo lovca. No na svoje si príde aj akýkoľvek iný milovník prírody, ktorý svoj voľný čas rád využíva na prechádzky lesom či turistiku. Výhodou loveckého noža je hrubšia čepeľ, ktorá je vysoko odolná proti opotrebeniu.

Nože Maserin sú vyrábané v rôznych prevedeniach - či už materiál rúčky alebo čepele. Vždy používajú najkvalitnejšie kovy vo svojej kategórii. Poľovnícky nôž presne sadne do ruky majiteľa vďaka svojej ergonomickej rúčke. Súčasťou balenia nožov je väčšinou aj kožené alebo textilné puzdro. V prípade, že nie je v balení, je možné si ho zakúpiť aj osobitne.

Lovecký nôž môže byť aj originálnym darčekom. Stačí poznať priority a vkus toho, koho chcete potešiť a vybrať si zo širokej škály zatváracích nožov alebo dýk!

Na nože Maserin sa navyše vzťahuje záručná doba až 10 rokov!
Nože značky Maserin patria  medzi najlepšie nože!