.

O nás

Zaoberáme sa predajom kvalitných a značkových produktov určených na široké spektrum aktivít.
Takmer celý sortiment je dovážaný priamo z Talianska! V ponuke sú naozaj trvácne a kvalitné bundy, nohavice, osvedčené termoprádlo xTech a Tecso, technicky a výzorovo dokonalé topánky na turistiku CRISPI a taktiež dizajnové kúsky okuliarov Bertoni nielen na šport, ale aj na voľný čas.

Okrem toho je tento podnik výnimočný predajom poľovníckeho, army a taktického vybavenia. Nechýbajú strelné zbrane a munícia (voľnopredajná), nože, obranné prostriedky ako sú spreje, paralyzéry či obušky a mnohé iné produkty. Pre milovníkov prírody a poľovníctva sú tu pripravené rôzne praktické stoličky, brašne, ruksaky, puzdrá a samozrejme aj čistenia na zbrane.

Navyše sa celý náš tím aktívne zaoberá lukostreľbou. Okrem predaja všetkých možných lukostreleckých potrieb sme spoluzakladateľmi lukostreleckého klubu REFLEX, kde si každý môže lukostreľbu vyskúšať a tak sám na vlastnej koži zažiť pôžitky a krásu tohto športu.

Nenašli ste na našom eshope to, čo ste hľadali? Neváhajte nás kontaktovať - tím firmy Lusien ochotne vynaloží všetko potrebné úsilie pre splnenie Vašich prianí.

Naším poslaním je uspokojiť zákazníka v plnej miere a pozitívne reprezentovať naších dodavateľov.

Sme presvedčení, že dokážeme úspešne prezentovať kvalitu a meno výrobcov EU a ako európska spoločnosť vieme, že je dôležité efektívnejšie prezentovať a podporovať európskych výrobcov.