.

POĽOVNÍCTVO A ODDYCH / INCHEBA EXPO ARÉNA / Bratislava / 2015

Naša spoločnosť LUSIEN sa rok čo rok mení a rastie.
Neodmysliteľnou súčasťou našich aktivít sa stala aj účasť na rôznych výstavách a podujatiach, kde s radosťou prezentujeme oblasti, ktorým sa venujeme a tiež aj značky a produkty, ktoré úspešne presadzujeme a ponúkame na slovenskom trhu.
Inak tomu nebolo ani tento rok v januári v Bratislave, kde sme sa tešili obrovskému úspechu.

V dňoch 29.1. až 1.2. sme sa zúčastnili veľkej výstavy s názvom “Poľovníctvo a oddych” v bratislavskej Inchebe. Veľký záujem bol o turistické a poľovnícke topánky CRISPI.
Ich novinky spolu s faktom, že sú šité ručne v Taliansku v jednej rodinnej firme naozaj vzbudili pozornosť. Sme radi, že mali takýto úspech, pretože tieto topánky sú naozaj dobré, ľahučké a pohodlné v akýchkoľvek terénoch. Preto chceme, aby sa o ich vlastnostiach a kvalitách presvedčilo čo najviac ľudí.

K poľovníctvu a relaxu patria aj posedy či čas strávený vonku s priateľmi aj v tej najväčšej zime. Práve preto sme na Slovensko priniesli ďalšiu novinku - talianske termoprádlo TECSO, ktoré sa môže pochváliť produktmi vhodnými do najextrémnejších podmienok - či už s teplotami ako na Sibíri alebo naopak na Sahare! Najviac sa na výstave páčil maskáčový komplet tvorený termotričkom s dlhým rukávom a nohavicami. Tento komplet môžte nosiť v teplotách do -50°C a stále Vám bude teplo!

Novinkou v našej spoločnosti je dovoz talianskeho streliva FIOCCHI - či už ide o brokové alebo guľové náboje. Testovanie tohto streliva dopadlo na výbornú a tak dopyt po ňom neustále stúpa. Ďalším pútačom boli kvalitné lovecké a poľovnícke nože MASERIN, ktoré sú taktiež vyrábané priamo v Taliansku. Tradične sme predviedli puzdrá, ruksaky či hubárske koše, rôzne čistiace sady a iné príslušenstvo k zbraniam.

Najväčším prekvapením pre návštevníkov však bolo, že sme si zariadili aj priestor pre lukostreľbu - každý, kto sa pri našom stánku zastavil, si
mohol vyskúšať streľbu z luku

 

 

Mnohým sa tento šport zapáčil natoľko, že si  luk Ragim  so sebou hneď aj odniesli! Vďaka tejto atrakcii sme tento nádherný šport dostali do povedomia a dúfame, že sa pomaly ale isto rozšíri do celého Slovenska.

Toto určite nebola naša posledná výstava a už teraz sa nevieme dočkať ďalšej. Najbližšie budeme v Nitre a chystáme sa aj do Trenčína.

O všetkom Vás budeme informovať. Sledujte naše stránky!

Podobné / súvisiace

Výstava RYBÁRTSVO A POĽOVNÍCTVO 2015 Nitra - Agrokomplex

V našej spoločnosti teraz máme pestré a rušné obdobie. Máme za sebou ďalšiu mega-úspešnú akciu, tentokrát v Nitre. Výstava sa volala Rybárstvo a poľovníctvo 2015 a konala sa v dňoch 25.3.-28.3.2015.

LUKOSTREĽBA jej história a význam

Lukostreľba je tradičný šport, ktorý vznikol z praktického loveckého a vojenského umenia. Jeho tradícia je stará desiatky tisíc rokov. Vďaka tomuto športu si aj hyperaktívne deti či dospelí trénujú koncentráciu a trpezlivosť, taktické myslenie ako aj priestorovú predstavivosť.

ARMY SHOP Lusien v Žiline

Hľadáte kvalitné produkty z oblasti army či poľovníctva?
Ste na správnej adrese!

Eshop Lusien spolu s kamennou predajňou v Žiline je spojením ústretového prístupu, širokého sortimentu a produktov najvyššej kvality.

Čistenie zbraní je dôležité !

Čistenie zbraní netreba podceňovať! Každú zbraň je potrebné udržiavať riadne vyčistenú a zakonzrevovanú. Pomáha to nielen životnosti zbrane, ale aj presnosti streľby.

Každý druhý Slovák si chce chrániť svoj zadok!

Toto nezvyčajné tvrdenie nabáda hneď na dve otázky. Prečo len každý druhý Slovák a prečo práve zadok?

Odpovede sú možno tiež nezvyčajné ale zato celkom logické. Vďaka našej pohnutej histórii máme my, Slováci, viac rozporuplných vlastností. Na jednej strane sme ochotní bratsky sa podeliť s hocikým o malý kúsok chleba alebo darovať mu aj poslednú košeľu. Na druhej strane práve pre ten kúsok chleba a košeľu sme schopní pobiť sa medzi sebou do samej krvi.