.

Slnečné okuliare BERTONI

BERTONI EYEWEAR je značka slnečných okuliarov zriadená pre šport a voľný čas, vznikla na základe dvadsaťročných skúseností technikov v sektore športovej optiky.

Tieto slnečné okuliare sú už dlhší čas využívané v motocyklistike vďaka použitým kvalitným materiálom a ich schopnosti zjednotiť štýl, dizajn a eleganciu.

 

Všetky modely boli detailne kontrolované a vytvorené tak, aby spĺňali potreby v každej konkrétnej športovej disciplíne ako: jazda na motocykli, bicykli, voľné lietanie, jazda na automobile,rybárstvo, vodné športy, lyžovanie, tenis, streľba  a mnohé iné športové disciplíny.

Všetky modely spĺňajú ten najvyšší štandard rezistencie a vizuálnej kvality. Sú vhodné aj pre voľný čas.

Okuliare BERTONI EYEWEAR sú realizované s maximálnym rešpektom, spĺňajú normy stanovené CE a aj tie najprísnejšie kritéria FDA spojených štátov, ktoré sú charakteristické presnou a prísnou kontrolou kvality a kladú osobitný dôraz na výber materiálu pri výrobe šošoviek.

 

Podobné / súvisiace

Fotochromatické sklá

Fotochromatické sklá reagujú na ostrosť svetla a menia farebnosť pri prechode do tmavšieho, alebo opačne, slnkom ožiareného prostredia.

Polarizované sklá

Sklá redukujú svetlo do jedného smeru a odstraňujú nepotrebné svetlo, ktoré narúša videnie. Umožňujú lepší kontrast, odstraňujú odrazy. Upozornenie: môžu spôsobiť skreslenie v pohľade pri pozeraní na digitálne zariadenie.

Antireflexné sklá

Antireflexná úprava – prenos viditeľného svetla je viac ako 99% - lepšie videnie, odstránenie odrazov, ktoré môžu zaťažovať oči. Antireflexné šošovky Vám ponúkajú mnoho výhod.

Antifog

vďaka špeciálnemu materiálu sa nezahmlievajú.

Polykarbón

najpoužívanejší materiál, vysoko odolný voči nárazom, extrémne ľahký.